Orientavimosi sporto klubas Sakas  

 
 

Rogaining 2008 Bubiuose rezultatai

Bubiai, Šiaulių raj. 2008-11-29
                                                      Rogainingas šiaurės Lietuvoje
                                                       Rezultatai
    MTBO
Vieta Vardas Pavardė Komanda Laikas Taškai
1 Šarūnas Dmukauskas Kaunas 3 359:11:00 1990
2 Tomas Plečkaitis Kaunas 362:58:00 1960
3 Henrikas Antanavičius OK Takas 364:05:00 1510
4 Rimantas Brundza Kaunas 4 364:13:00 1500
5 Darius/Danius Kalvaitis IOSK Būdakalnis-Klebarai 362:18:00 1460
6 Andrėjus Dolgovas Kaunas 2 373:21:00 1300
7 Artūras Gapšys Šiaulių JTC 363:55:00 1130
8 Kęstutis Kviecinskas Dainava 329:37:00 1080
9 Mantas Gaupšas Šiauliai 3 346:16:00 930
10 Audrius Jurgelevičius Dviratis 324:00:00 890
11 Andrius Šimkonis TSMK Raidas 209:18:00 760
MIX
Vieta I Dalyvis II Dalyvis Komanda Laikas Taškai
1 M Paukštė R Balaitytė Neužmirštamos akimirkos 352:58:00 1880
2 R Januškevičius V Reinartaitė Fortūna 358:49:00 1770
3 H Ulevičius J Ulevičienė Labirintas 351:18:00 1730
4 R Šimanskas R Paznokaitė Takas-jubiliatai 343:45:00 1660
5 M Totilas K Rybakovaitė Kopa 351:24:00 1650
6 J Jorudas K Gaidelytė VUŽK 419:39:00 1130
MOTERYS
Vieta I dalyvis II dalyvis Komanda Laikas Taškai
1 R Ivanauskaitė D Vosyliūtė Ledinės 351:55:00 1890
2 R Einikytė I Baltriukaitė Kopa 351:29:00 1650
3 A Bartkevičienė G Vičiūnaitė Radio-O 2 348:34:00 1620
b/k Sandra Paužaitė OK Dainava 228:10:00 1540
4 A Gulbinaitė G Šeškevičiūtė Medeina-Dainava united 326:35:00 1530
5 J Pačkauskaitė A Paspirgėlytė 7 b/k 355:24:00 1370
6 J Adomaitytė A Adomaitytė VUŽK "sesių" 355:46:00 1210
7 R Nemeikšytė G Ambražaitė Radio-O 1 360:55:00 1210
8 G Beleckaitė D Žalytė Šiaulių JTC 2 241:15:00 800
9 A Pranytė G Nemeikšytė Šiaulių JTC 1 263:01:00 560
VYRAI
Vieta I Dalyvis II Dalyvis Komanda Laikas Taškai
1 D Stulgys H Paužas OK Dainava 359:17:00 2170
2 G Sabaliauskas J V Gvildys Versmė-Medeina 313:13:00 2130
3 M Bacys D Mickus OSK Sakas 372:43:00 2100
4 S Krėpšta L Čaplikas Takas-Romainiai 366:19:00 2070
5 M Garmus M Dinda OK Dainava 1 365:33:00 1890
6 P Červonka A Kavolynas OK Dainava 2 365:29:00 1770
7 V Lelkaitis E Jadenkus Fortūna 375:15:00 1760
8 P Navickas J Navickas Radio-O 1 348:12:00 1730
9 R Marcinkevičius V Beliūnas Šilo liūtai 356:13:00 1730
10 R Masilionis M Nakvosas Radio-O 2 363:24:00 1720
11 L Mockūnas M Martinkus OK Versmė 345:18:00 1690
12 G Kukė A Bartkevičius Radio-O 4 348:33:00 1650
13 D Jeraminas M Jeraminas Melioratoriai 352:37:00 1620
14 G Ranonis E Ščerbavičius Pupsikas ir vosvosas 359:22:00 1560
15 J Liubinskas M Šilinskis Sakas-Kelmės cumps 384:37:00 1520
16 G Ambražas E Navickas Radio-O 3 350:16:00 1510
17 A Valatka V Marcinkevičius OSK Šilas 371:42:00 1470
18 S Norkus B Girčys Šiaulių JTC 3 268:51:00 1460
19 A Jasiūnas A Petrevičius Šilo apuokas 364:00:00 1460
20 N Vidžiūnas M Nemeikšis Šiaulių JTC 4 268:49:00 1360
21 P Vidžiūnas I Gabšys Šiaulių JTC 5 268:53:00 1360
22 A Žalkauskas V Kalvelis Baltuzygiai.lt 351:34:00 1350
23 A Tamaševičius M Gabrielaitis Sakas-kolegos 354:21:00 1320
24 A Jemeljanenko R Olišauskas Takas-statyba 357:36:00 1310
b/k Dainius Mačiulis Takas 3 339:58:00 1250
25 M Gelžinis T Urbonas Šiaulių JTC 2 339:55:00 1200
26 V Bitautas S Sušinskas Lėtapėdžiai 366:02:00 1190
27 V Docius R Veiverys Takas-Futboliukas 362:46:00 1180
28 L Janušis G Janušis Turistai 282:33:00 1150
29 A Žukauskas M Nekvedavičius Šiaulių JTC  290:40:00 1000
30 D Radkevičius M Pelionis Kirmgrauža 348:05:00 980
31 A Šniras A Žukauskas Liūc i begemoc 348:06:00 980
32 A Žalimas V Japertas Klaipėdos kalnų SK 351:49:00 980
33 M Jakštys T Kukočionis Barzda 373:23:00 960
Vyr. Teisėjas S.Ambrazas
Sekretoriatas V.Aleliūnas/V.Ambrazaitė

Jei reikia puslapio: www.double.lt

 

2017 - Sakas.lt