Orientavimosi sporto klubas Sakas  

 
 

3 turo rezultatai (Čeprečiškė) 2009-04-15

AZIMUTAS-2009 
Tauro stovykla 2009.04.15
Vieta Pavardė Vardas Klubas Numeris Laikas Taškai
M-12 2,1 km 5 KP
1 Gečaitė Kotryna ŠJTC 304 00:33:31 100
2 Račkauskaitė Vikantė ŠJTC 305 00:34:51 96
3 Gorytė Aušra PELENGAS 301 00:38:57 84
4 Petukaitė Agnė ŠJTC 303 00:52:58 42
M-14 2,8 km 7 KP
1 Milinavičiūtė Karolina ŠJTC 277 00:26:53 100
2 Vainikauskaitė Miglė ŠJTC 275 00:27:37 97
M-16 4,7 km 12 KP
1 Žickutė Laura ŠILALĖS SM 257 00:51:01 100
2 Žalytė Danutė ŠJTC 251 01:01:36 79
3 Nemeikštytė Gabrielė ŠJTC 250 01:27:43 28
4 Mikšytė Eglė ŠILALĖS SM 256 01:29:56 24
5 Vozbinaitė Monika ŠJTC 252 09:00:00 0
M-18 4,7 km 12 KP
1 Olendraitė Ingrida ŠILALĖS SM 229 00:48:20 100
2 Ambražaitė Ginta RADIO-O 231 00:52:04 92
3 Nemeikšytė Rūta ŠJTC 224 00:52:22 92
4 Genbutaitė Sandra ALSĖDŽIAI 223 00:56:54 82
5 Pranytė Agneta ŠJTC 222 01:00:33 75
6 Dubickaitė Sandra ŠJTC 230 01:29:27 15
M-A 4,7 km 12 KP
1 Petukienė Evandželina SAKAS 200 00:56:26 100
MAZI 1,5 km 4 KP
1 Katarskis Arnas INDIVIDUALIAI 327 00:01:27 100
2 Gražulytė Patricija 333 00:01:28 99
3 Kazanavičiūtė Julija 335 00:01:31 95
4 Kupinskaitė Vilte 336 00:01:45 79
5 Saunorius Justas SAKAS 339 00:01:48 76
6 Vidžiūnas Julius ŠJTC 332 00:02:05 56
7 Kazanavicius Arnas 338 00:02:15 45
8 Kazanavičius Gintas 334 00:02:21 38
M-B 2,8 km 7 KP
1 Šventickienė Jurgita SAKAS 210 00:24:20 100
2 Vidžiūnienė Irena ŠJTC 211 00:26:02 93
V-12 2,1 km 5 KP
1 Beniušis Ernestas ŠILALĖS SM 173 00:20:20 100
2 Jasaitis Irmantas ŠILALĖS SM 171 00:22:36 89
3 Vaitkus Rokas ŠJTC 160 00:25:03 77
4 Baltrušis Ernestas ŠILALĖS SM 169 00:31:24 46
5 Jankus Tautvidas 170 00:32:54 38
6 Ašmantas Aurimas ŠILALĖS SM 174 00:35:08 27
7 Žigaitis Dovydas ŠILALĖS SM 168 00:35:30 25
8 Šimkus Ervinas ŠJTC 165 00:35:39 25
9 Launikonis Edgaras ŠJTC 163 00:36:10 22
10 Urbonas Lukas ŠJTC 164 00:36:28 21
11 Žygaitis Julius ŠILALĖS SM 175 00:37:23 16
12 Mažeika Gytis ŠJTC 161 00:37:29 16
13 Dapkus Domantas PELENGAS 158 00:38:30 11
14 Freitas Ernestas ŠILALĖS SM 172 00:43:04 0
V-14 2,8 km 7 KP
1 Olišauskis Kevinas ŠJTC 132 00:24:17 100
2 Repšys Deividas ŠJTC 131 00:25:32 95
3 Gedminas Gytis ŠJTC 136 00:26:19 92
4 Zverka Audrius ŠJTC 135 00:26:30 91
5 Bučinskas Žilvinas PELENGAS 134 00:32:20 67
6 Milieška Donatas ŽEM.KALVARIJA 137 00:33:56 60
7 Mockūnas Jonas ALSĖDŽIAI 139 00:37:49 44
V-16 4,7 km 12 KP
1 Alminas Rimvydas INDIVIDUALIAI 107 00:27:49 100
2 Kusas Aurimas INDIVIDUALIAI 106 00:43:02 45
3 Urbonas Tomas ŠJTC 110 00:50:52 17
4 Nekvedavičius Mantas ŠJTC 105 00:51:04 16
5 Žukauskas Airidas ŠJTC 109 00:51:04 16
6 Alminas Mindaugas INDIVIDUALIAI 108 00:51:06 16
7 Katkauskas Martynas 118 00:53:45 7
V-18 5,1 km 16 KP
1 Mickus Dovydas ŠILALĖS SM 100 00:36:51 100
2 Daukšys Egidijus ŠILALĖS SM 101 00:38:35 95
3 Trakumas Valdas INDIVIDUALIAI 94 00:41:48 87
4 Vidžiūnas Paulius ŠJTC 99 00:42:47 84
5 Nemeikštis Mantas ŠJTC 97 00:43:14 83
6 Vaitkus Lukas VERSMĖ 93 00:44:50 78
7 Gabšys Ignas ŠJTC 98 00:46:34 74
V-A 5,1 km 16 KP
1 Mažulis Marius SAKAS 22 00:29:22 100
2 Saunorius Arūnas SAKAS 20 00:33:15 87
3 Laurinaitis Raimondas INDIVIDUALIAI 7 00:34:57 81
4 Petukas Arimantas SAKAS 10 00:37:21 73
5 Mockūnas Leonas ALSĖDŽIAI 6 00:38:18 70
6 Saunorius Dainoras INDIVIDUALIAI 18 00:38:27 69
7 Milašauskas Darius SAKAS 19 00:39:03 67
8 Visockas Artūras SAKAS 11 00:40:08 63
9 Navickas Julius RADIO-O 13 00:42:45 54
10 Navickas Egidijus RADIO-O 14 00:42:56 54
11 Vidžiūnas Nerijus INDIVIDUALIAI 17 00:43:30 52
12 Kalvelis Vladas INDIVIDUALIAI 15 00:44:22 49
13 Katarskis Aidas SAKAS 2 00:44:31 48
14 Limantas Karolis 24 00:45:34 45
15 Gedvilas Alfonsas VERSMĖ 9 00:45:37 45
16 Petrulis Vitalijus PERKŪNAS 5 00:46:16 42
17 Tamaševičius Audrius SAKAS 16 00:52:53 20
18 Lazdauskas Rolandas RADIO-O 25 00:53:22 18
19 Ambražas Gintautas RADIO-O 28 00:54:02 16
20 Norkus Simas ŠJTC 3 00:58:21 1
21 Stonys Daugirdas ŠJTC 8 01:08:52 0
V-B 4,7 km 12 KP
1 Grajauskas Lauras 63 00:34:58 100
2 Jurgaitis Vaidas SAKAS 60 00:38:03 91
3 Čepas Arvydas SAKAS 53 00:42:04 80
4 Misikas Nerijus SAKAS 69 00:42:24 79
5 Balčius Gintaras INDIVIDUALIAI 57 00:42:58 77
6 Daukšas Mindaugas INDIVIDUALIAI 59 00:46:41 66
7 Kazanavičius Narūnas INDIVIDUALIAI 56 00:47:23 64
8 Petravičius Sigitas INDIVIDUALIAI 54 00:50:24 56
9 Galinauskas Artūras SAKAS 71 00:51:48 52
10 Urniežius Virginijus 66 00:52:07 51
11 Gruzas Ričerdas 70 00:52:51 49
12 Lukoševičius Tadas 67 00:53:29 47
13 Gaupšas Mantas INDIVIDUALIAI 55 01:00:44 26
14 Petrauskas Darius SAKAS 68 01:01:47 23
15 Radavičius Egidijus INDIVIDUALIAI 61 01:03:12 19
16 Vedeikis Airidas 64 01:07:35 7
17 Vedeikis Ernestas 65 01:07:37 7

Jei reikia puslapio: www.double.lt

 

2017 - Sakas.lt